Islamiści w UK witają Wildersa: „Precz z wolnością!”

Holenderski polityk Geert Wilders, szef liberalnej, eurosceptycznej Partii Wolności, która domaga się prowadzenia bardziej ostrożnej polityki wobec imigrantów przybył do Wielkiej Brytanii. Przywitały go tam nienawistne slogany. Wilders wziął udział w konferencji prasowej, podczas której bronił swojej tezy, zgodnie z którą Koran, jako księga szerząca nienawiść, miałaby być zakazana. Przed budynkiem, w którym odbywała się konferencja protestowało około 40 muzułmańskich działaczy. Jak donosi BBC, oprócz niechętnych Wildersowi haseł wykrzykiwali m. in. „szariat dla Wielkiej Brytanii”, „precz z wolnością”, „szariat dla Holandii” oraz „islam zwycięży”. Takie też hasła nieśli na transparentach.

W rozmowie z BBC jeden z protestujących – Sayful Islam – domagał się postawienia Wildersa przed islamskim sądem za „obrazę proroka”. „Musimy uwiązać tego psa na uwięzi” – mówił, dodając, że „poglądy Wildersa podziela każdy rząd w Europie”. Wilders na konferencji twierdził, że jego postawa nie jest antyimigrancka. „Nie chcę nikogo obrażać, bronię tylko wolności” – mówił, dodając, że „większość muzułmanów przestrzega prawa”, bronił jednak swojego prawa do krytykowania tych, którzy stanowią zagrożenie dla społeczeństwa. „Uważam, że istnieje problem z islamską ideologią, z islamską kulturą, ponieważ czuję, że im więcej mamy islamu w naszym społeczeństwie, tym mniej pozostaje nam wolności” – mówił. Odnosząc się do muzułmanów protestujących na zewnątrz, powiedział: „Jestem dumny, że ci ludzie, nawet jeśli się ze mną zupełnie nie zgadzają, mogą korzystać ze swoich demokratycznych praw do protestu”. Tego prawa odmawia europejczykom wiele rządów i współpracujących z nimi organizacji pozarządowych zajmujących się „walką z rasizmem”.Islamisci w UK

Reklamy

Komentarze 3 to “Islamiści w UK witają Wildersa: „Precz z wolnością!””

 1. Kamil Says:

  Wilders to syjonista;

  • radicalinfo Says:

   Chodziło bardziej o pokazanie jakimi sposobami posługują się muzułmanie i jak pewnie czują sie w Europie niż chwalenie czy reklamowanie Wildersa. Atmosefera jaka wytwarza się wokół islamu w Europie jest coraz bardziej niepokojąca. Wilders nie jest kimś kogo należy popierać czy reklamować.

 2. zerohero Says:

  „islam będzie dominować”, „precz z wolnością”, te hasła wygladaja na robione pod publikę w celu obrzydzenia islamu. Zwłaszcze te drugie jest po prostu śmieszne. Widziałem kiedyś „Europe is a cancer, islam is an answer”. No, sorry, ale to jest grubymi nićmi szyte. :))) Islamista napisałby raczej „religia pokoju”, „droga dla Europy” itp.

  Gdyby oni byli tacy fanatyczni, to wśród milinów znalazłby się chętny do pojechania Wildersowi nożem po szyi. Coś słabo.

  Nie zmienia to mojej oceny imigracji i islamu. Po prostu rozwijam myśl Kamila. Syjoniści to podpalacze oraz podżegacze i to nie oni, ani ich pożyteczni idioci powinni zajmować się problemem islamizmu oraz emigracji. Oni jedna reka napedzaja emigrację, a drugą promują takich „odważnych” jak Wilders czy Fallaci. Po to byś,my wspierali ich potworka, bo przeciez sami nie dadzą rady.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: