Newsweek odmawia białym prawa do dumy.

Amerykańskie wydanie Newsweeka opublikowało obszerny artykuł, który wielu Amerykanów oceniło jako „otwartą wojnę z białymi”. Autorzy z religijnym wręcz fanatyzmem przekonują że białe dzieci powinny być chronione przed utrwalaniem obrazu rasowych różnic oraz że rodzice powinni nauczyć je poczucia winy w stsounku do kolorowych. Artykuł zatytułowany jest „Zobaczyć dziecięcą dyskryminacje”. Bez ogródek autor pisze w nim że „jest rzeczą przerażającą wyobrażenie sobie dzieci będących dumnymi z powodu bycia białym”. Autor pisze że dzieci powinny odczuwać wine względem innych ras po to aby „ukrócić ich gloryfikujące białych postrzeganie swojej rasy”.  W tym samym artykule jednak znajdują się zgoła odmienne porady dla czarnych rodziców, którzy powinni wychować swoje dzieci w poczuciu „etnicznej dumy”. Biali rodzice powinni rozpocząć pranie mózgów swoich dzieci już w wieku 3 lat! Artykuł bazował na badaniach przeprowadzonych w szkołach oraz mieście Austin, które opisywane jest jako liberalne, takie w którym oczywistym jest wychowywanie białych dzieci tak by były „ślepe na kolory”. Kilka perełek z okładkowego artykułu „szanowanego” tygodnika:

1.Małe dzieci, w wieku około 6 miesięcy opierają swoje osądy na podstawie koloru skóry.

2.Biali rodzice, którzy wierzą w multikulturalizm i cenią różnorodność boją się rozmawiać z dziećmi na temat rasy. Wynka to ze strachu przed tym co mogliby usłyszeć od swoich pociech (!)

3.75% czarnych rodziców rozmawia ze swoimi dziećmi o rasie, wśród białych jedynie 25%.

4. Pięcioro na siedmioro białych dzieci uczęszczających do wielorasowych szkół ma o swojej rasie lepszą opinię niż o innych (co jest wysoce niepoprawne i przeznaczone do „naprawy” – RI).

5.Biali rodzice powinni wzmóc multirasową indoktrynacje używając w tym celu rodzicielskich dyskusji z dziećmi oraz specjalnych nagrań video promujących multikulturalizm i równość.

6.Białe dzieci powinny być nauczone poczucia winy z powodu krzywd jakie wyrządzili przedstawiciele ich rasy w przeszłości, po to aby podnieść pozytywną ocene czarnych (!)

7.Czarne dzieci powinny mieć zaszczepione poczucie etnicznej dumy po to by podnieść ich poczucie wartości i pomóc osiągnąć sukces w życiu.

8.Szkoły zróżnicowane rasowo nie prowadzą do zwiększenia liczby międzyrasowych przyjaźni, w praktyce działają w przeciwna strone – uczniowie doprowadzają do „samosegregacji” (rzeczywistość szybko weryfikuje mrzonki totalitarnych tolerancjonistów, ani biali ani czarni nie chcą integracji – RI)

9.Białe dzieci preferują wizerunek białego Świętego Mikołaja, murzyńskie maluchy wolą czarnego (normalność tego zjawiska jest dla tolerancjonistów niepojęta – RI)

Newsweek nakazuje więc wychowywanie dzieci wg podwójnych standardów, przeznaczonych dla poszczególnych ras: białe dzieci nauczone winy oraz murzyni wychowani w dumie. Autorzy ubolewają że biali rodzice nie przykładają się za bardzo do wpajania dzieciom dogmatu równości zbywając takie dyskusje mętnym „Wszyscy są równi”, „Pod skóra jesteśmy tacy sami”. Pytają również czy zwracanie uwagi na sprawy rasy pomoże czy zaszkodzi osiągnięciu ich celu. „Wybór Baracka Obamy na prezydenta zapoczątkował nową ere w relacjach międzyrasowych w USA jednak nie dało to odpowiedzi na pytanie co powinniśmy mówić dzieciom o rasie” – pisze Newsweek. Jedni rodzice na przykładzie Obamy starają się wyjaśnić dzieciom równość na zasadzie: każdy może być liderem i osiągnąć wiele, inni milczą na temat koloru skóry prezydenta z obawy że może to wyrobić w dzieciach odruch dostrzegania różnic.  Autorka pisze również o swoich „sukcesach” rodzicielskich – upominaniu swojego synka że dobór przyjaciół na podstawie koloru skóry jest zły. Po latach przymusowej desegregacji w USA autorka wyciąga dwa wnioski, które kolejno nazywa „inspirującym” oraz „tragicznym. Inspirujące ma być wielu uczniów posiadających przyjaciół wśród przedstawicieli innych ras, tragicznym zaś wciąż utrzymujące sie dobieranie przyjaciół z własnego kręgu rasowego. Przywoływany jest również poztywny wpływ szkolnej indoktrynacji na podstawie dwutygodniowego „kursu historycznego”, który polegał na omawianiu dyskryminacji czarnych i ich tragicznych losów. Po jego ukończeniu biali uczniowie automatycznie podnieśli swoją ocene murzynów. Pomysłodawca tego skróconego, intensywnego prania mózgu z satysfakcją stwierdził że wzmogło to w białych uczniach poczucie winy i obniżyło ocene ich własnej rasy. To co odróżnia ten artykuł od setek innych tolerancjonistycznych wywodów na temat „równości” to stopień kamuflowania celu: wzbudzenia i podtrzymywania w białych poczucia winy. Newsweek pisze wprost: „Przerazająca jest próba wyobrażenia sobie dzieci będących dumnymi z tego ze są białe”(!). Otwarte antybiałe deklaracje zawarte w artykule wywołały wiele dyskusji, Newsweek wyłaczył możliwość komentowania artykułu. Wstyd?newsweekcoverbabyracist

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Newsweek odmawia białym prawa do dumy.”

  1. Fourteen Says:

    Biała rasa była nękana najazdami i brutalnymi atakami ludów zamieszkujących Afrykę i Azję przez tysiące lat. Weźmy na przykład Attylę i Hunów, którzy najechali Europę w piątym wieku gwałcąc, rabując, i zabijając ludzi od Alp do Bałtyku i Morza Kaspijskiego. Scenariusz powtórzył się osiemset lat później kiedy Europę najechali Mongołowie Czyngis Hana (Genghis Khana). (Zauważ, że amerykańscy Indianie nie są rodowitymi Amerykanami ale rasowo są Mongołami). W ósmym wieku, setki lat zanim Murzyni zostali przywiezieni do Ameryki, Maurowie z Północnej Afryki o pomieszanym rasowo pochodzeniu najechali Portugalię, Hiszpanię i część Francji. Tak więc próba zrzucenia odpowiedzialności i nazywanie Białych ludzi oprawcami cywilizacji jest chybiona z powodu faktów historycznych oraz Prawa Natury, które przeczy współczuciu innym gatunkom (odmianom). Faktem jest, że wszystkie rasy zawdzięczają nieskończenie wiele geniuszowi ludów Aryjskich.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: