Murzyn nożownik musiał zostać sprowokowany. Polski rasizm!

Wrocławski sąd apelacyjny obniżyl wyrok murzynskiemu nożownikowi, który 1.5 roku temu próbował zamordować trzy osoby na wrocławskim rynku. W pierwszym procesie mężczyzna został skazany na 5 lat więzienia mimo, że prokurator żądał dla Humpreya M. 15 lat więzienia za trzykrotne usiłowanie zabójstwa.Odsiedzi zaledwie 3. Czym zasłużył on sobie na to nadzwyczajne złagodzenie kary? Czy tylko tym ze jest murzynem? Na to wyglada, należy pamietac że nie bronił sie on nożem przed atakiem ale atakował!
Sędzia Witold Franckiewicz mówił dzisiaj, że mężczyzna został sprowokowany przez dwóch pijanych Polaków rasistowskimi obelgami i nie zamierzał nikogo zabić. Czyzby zamierzał skarcić ich ciosami nożem w brzuch? Do zdarzenia doszło w listopadzie 2007 roku. Dwóch „Holendrów” wyszło z pubu, gdzie spotkali czwórkę Polaków. Jeden z nich podobno używał wobec czarnoskórych mężczyzn rasistowskich wyzwisk.
Pozostali nie reagowali. W pewnym momencie Humprey M. wyjął nóż sprężynowy i zaatakował dwóch pijanych Polaków uderzając ich w brzuchy. Poranił też przypadkowego przechodnia, który chciał uspokoić awanturujących się mężczyzn. Po tym zdarzeniu murzyni pojechali taksówką do domu, gdzie zostali zatrzymani przez policję. Podobna pobłazliwosc sądu, z oczywistych powodów, nie byłaby możliwa gdyby poszkodowanymi w starciu byli murzyni, choć jak widzimy tak czy inaczej wyszli na poszkodowanych. Przynajmniej w oczach sądu i Gazety Wyborczej.

Reklamy

Komentarze 2 to “Murzyn nożownik musiał zostać sprowokowany. Polski rasizm!”

  1. Lukasz Says:

    Jak zwykle świetny artykuł, oby tak dalej Panowie!

  2. RufuSS Says:

    Ha! Jakoś mnie to wszystko nie dziwi. Nasz wspaniały rząd uporczywie stara się pokazać , że jesteśmy państwem cholernie tolerancyjnym, pokazuje to nawet naginając ( czy też łamiąc) prawo. Takie występek można skwitować dość wytartym sloganem KAŻDY INNY WSZYSCY RÓWNI :))

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s


%d blogerów lubi to: