Policja pod ideologiczną kuratelą KPH.

„Tęczowy elementarz” – cykl porad obergeja RP Roberta Biedronia na temat tępienia „homofobii” – będzie podręcznikiem pomorskich policjantów. Co więcej, Ośrodek Szkolenia Policji w Gdańsku uznał, że kadetom przyda się nie tylko lektura „elementarza”, ale i uczestnictwo w szkoleniu z tolerancji. „Tęczowe elementarze” dostaną 33 pomorskie komisariaty. Policjanci dowiedzą się z nich, czy homoseksualność zagraża rodzinie i czy papież potępia osoby homoseksualne. Najważniejsze jest jednak to, że mundurowi dowiedzą się, „jak tępić w sobie i wokół siebie homofobię”.Termin „homofobii stosowany przez homoseksualistów z zawodu jest tak elastyczny że można zastosować go w niemal każdym przypadku, dodająć do tego powszechnie znaną twórczość interpretacyjną funkcjonariuszy możemy zacząć się bać. By ją („homofobie”) zidentyfikować policjanci dostaną także raporty: „Homofobiczna mowa nienawiści w Polsce” oraz „Sytuacja społeczna osób homoseksualnych i biseksualnych w Polsce”.
Edukacją przyszłych policjantów ma zająć się Kampania Przeciw Homofobii oraz Ośrodek Gender Studies. To te organizacje będą prowadzić od jutra wykłady w Ośrodku Szkolenia Policji w Gdańsku. Przeszkolą z tolerancji 200 kadetów.
Szkolenia będą powtórzone we wrześniu. Akcji patronuje Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku. Różnorakie szkolenia ideologiczne jakim poddawane są instytucje mają na celu wyszkolenie oddziałów do walki z obywatelami nie zgadzającymi się w100% z ideologią wszechtolerancji. Policja  inne instytucje są już pod stałą kuratelą tzw. „grup antyfaszystowskich”, które szkolą ich w zwalczaniu przejawów nacjonalizmu, zaopatrują ją w materiały mające ułatwić im zadanie. W tej walce funkcjonariusze dostają o przełożonych praktycznie wolną ręke a ci chętnie z tego korzystają prowokując, zatrzymując a nawet fizycznie atakując „wrógów społecznych”. Teraz policjanci szukać będą nie tylko przeciwników Unii Europejskiej, multikulturalizmu, aborcji  ale i tych, którzy nie popierają wojujących homoseksualistów.

  
Reklamy

%d blogerów lubi to: