Aktywista nr 2.

aktywista 2Dochód ze sprzedaży drugiego numeru zina „Aktywista” zostanie w całości przekazany na pomoc finansową dla represjonowanych czeskich nacjonalistów!

Cały czas trwa zbiórka pieniędzy na pomoc czeskim aktywistom. I właśnie w tej materii pojawia się nasza rola. Nasza, czyli polskich nacjonalistów.
Zanim dowiedzieliśmy się o całej sytuacji, zapowiadany na lipiec drugi numer ‚Aktywisty’ miał być -tak jak numer pierwszy- rozprowadzany na zasadzie pokrycia kosztów wysyłki. Zaistniała sytuacja „zmusza” nas jednak do podjęcia odpowiednich działań i ukazania solidarności z czeskimi nacjonalistami.
Tym razem, koszt zina będzie wynosił 5 PLN + wysyłka i DOCHÓD W CAŁOŚCI ZOSTANIE PRZEKAZANY NA POMOC DLA CZECHÓW. Pieniądze będą potrzebne także przez następne miesiące, tak więc zebraną sumę przelejemy na konto w sierpniu. Za naszym pośrednictwem będzie można również przekazać większe datki, które zostaną włączone do sumy zebranej ze sprzedaży zinów. Przelew zostanie udokumentowany, zaś jeżeli macie w związku z tym jakieś pytania, piszcie na naszego mejla: aktywistazine@gmail.com.

Wstępnie możemy napisać, że numer drugi będzie nieco bardziej obszerny niż poprzedni. W środku będziecie się mogli zapoznać z tekstami o autonomicznym nacjonaliźmie, oporze bez przywódcy, street art’cie, rosyjskim ruchu NS/WP sXe, czy bardziej rozbudowanym artykule o nacjonalistycznym odłamie Straight Edge, który wspólnymi siłami został napisany przez dwóch „redaktorów”, czy też trochę rozważań na temat dzisiejszego polskiego podwórka, zwanego powszechnie „ruchem nacjonalistycznym”. To oczywiście nie wszystko. Oprócz tego recenzje (książki, film, ziny, muzyka), relacje z większości manifestacji, w których braliśmy udział lub brali nasi korespondenci oraz wywiady, a wśród pytanych Autonomiczni Nacjonaliści ze Słowacji oraz z Czech, prowadzący e-zina Furiat.net (wywiad przeprowadzony w okresie, gdy e-zin jeszcze funkcjonował) oraz niemiecka kapela z nurtu NSHC – Daily Broken Dream.
Całość powielana na ksero i pozszywana. Osobom niezorientowanym przypominamy, że nasze wydawnictwo skierowane jest do ludzi sympatyzujących bądź identyfikujących się z szeroko rozumianym ruchem nacjonalistycznym. Nie zamierzamy nikogo namawiać do naszych poglądów, dlatego też prosimy dokładnie się zastanowić przed złożeniem zamówienia.
W tym przypadku jednak nie zawartość jest ważna, a cel na jaki zostanie przekazany dochód ze sprzedaży. Pomóżmy czeskim kamratom!

Redakcja Aktywisty.

Reklamy

%d blogerów lubi to: